Apsipirkimai be rizikos

Asmens duomenys, kuriuos užregistravo Administratorius
Asmens duomenys tvarkomi elektroninėje prekyboje yra saugomi ir juos būtina užregistruoti asmens duomenų tvarkymo veiksmų registre, kurį administruoja Administratorius. Visus asmens duomenis (vardas, pavardė, adresai, el. pašto adresas, telefonų numeriai) asmenų besiregistruojančių ir teikiančių pas mus užsakymą, Administratorius registruoja pagal galiojančius ES ir Lenkijos įstatymus.

SSL sertifikatas, šifruojantis duomenis
SSL sertifikatas iššifruoja duomenis, persiunčiamus internete tarp varotojų ir serverio. Atpažinsi jį pamatęs spynelę prie adreso ir https:// prie svetainės adreso naršyklėje. Šifravimo dėka asmens duomenys, perduodami užpildomomis formis (registarcijos, sandorių), yra geriau saugomi. Internetinėje parduotuvėje willsoor.lt yra instaliuotas GeoTrust įmonės sertifikatas RapidSSL, užtikrinantis persiunčiamos informacijos konfidencialumą.

Perkančiųjų apsaugos programa
Jos tiklas yra pirkimų per Ceneo programą saugumo užtikrinimas. Perkančiųjų apsaugos programa užtikrina klientui kompensacija iki 10 000 zlotų tuo atveju, jeigu negavo užsakytos prekės arba įsigyta prekė ženkliai skiriasi nuo pateiktos pardavimo pasiūlyme. Sužinok daugiau....

99% Patikimų atsiliepimų
„Patikimi atsiliepimai” - tai sistema, kuri leidžia rinkti atsiliepimus apie pirkimus intertinėse parduotuvėse per Ceneo svetainę. Komentarai, pažymėti žaliu ženkliuku, yra publikuoti užpildytų anketų pagrindu asmenų, kurie užsakinėjo internetu parduotuvėje, dalyvaujančioje programoje „Patikimi atsiliepimai“. Willsoor internetinė parduotuvė naudojasi šia programa rinkdama atsiliepimus, o 99% respondentų rekomenduotų parduotuovę kitiems klientams. Perskaityk atsiliepimus...

Patikimai apsaugotos siuntos
Kiekvieni užsakyti marškiniai yra supakuojami Willsoor dėžutėje, kuri taip pat tinka kaip dovanos įpakavimas. Be to visi užsakyti produktai yra apsaugomi burbuline plėvele, įpakuoti į kartoninę dėžę, kuri apvyniota lipnia juosta su Willsoor logotipu. Už pakavimą atsakingi du asmenys, kurie taip pat tikrina siuntų turinį.

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį