info@willsoor.lt

Saugumas

 

ADMINISTRATORIAUS UŽREGISTRUOTI ASMENS DUOMENYS

Asmens duomenys tvarkomi elektroninėje prekyboje yra saugomi ir juos būtina užregistruoti asmens duomenų tvarkymo veiksmų registre, kurį administruoja Administratorius. Visus besiregistruojančių ir teikiančių pas mus užsakymą asmenų duomenis (vardą, pavardę, adresą, el. pašto adresą, telefono numerį), Administratorius registruoja pagal galiojančius ES ir Lietuvos įstatymus.

SSL SERTIFIKATAS IR DUOMENŲ ŠIFRAVIMAS

SSL sertifikatas iššifruoja internete persiunčiamus duomenis tarp vartotojų ir serverio. Jį galite atpažinti naršykleje pamatę spynelę prie internetinio puslapio adreso https://. Šifravimo dėka, asmens duomenys, kurie yra perduodami užpildymo formis (registarcijomis, sandoriais), išlieka geriau apsaugoti. Internetinė parduotuvė willsoor.lt turi GeoTrust sertifikatą RapidSSL, o tai užtikrina persiunčiamos informacijos konfidencialumą.

PERKANČIŲJŲ APSAUGOS PROGRAMA

Jos tiklas yra užtikrinti saugumą perkant per „Ceneo“ programą. Perkančiųjų apsaugos programa užtikrina klientui kompensaciją iki 2000 EUR tuo atveju, jeigu klientas negavo užsakytos prekės arba įsigyta prekė ženkliai skiriasi nuo pateiktos pardavimo pasiūlyme. Sužinokite daugiau....

99 % PATIKIMŲ ATSILIEPIMŲ

„Patikimi atsiliepimai” – tai sistema, kuri intertinėse parduotuvėse leidžia rinkti atsiliepimus apie pirkimus per „Ceneo“ svetainę. Komentarai pažymeti žaliu ženkliuku yra pateikti asmenų, kurie užsakinejo internetinėje parduotuvėje su programa „Patikimi atsiliepimai“. Willsoor internetinė parduotuvė naudojasi šia programa rinkdama atsiliepimus, o 99 % respondentų rekomenduotų parduotuovę kitiems klientams. Perskaitykite atsiliepimus...

PATIKIMAI APSAUGOTOS SIUNTOS

Kiekvieni užsakyti marškiniai yra supakuojami Willsoor dežutėje, kuri taip pat tinka kaip dovanos įpakavimas. Visos užsakytos prekės yra apsaugomos burbuline plėvele ir įpakuojamos į kartoninę dėžę, kuri yra apvyniota lipnia juosta su Willsoor logotipu. Už pakavimą atsakingi du asmenys, kurie taip pat tikrina siuntų turinį.

NAUJIENLAIŠKIS

Gaukite 4 € nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį