4 € nuolaida perkant bet už 40 € - 10 € nuolaida perkant bet už 70 € - 20 € nuolaida perkant bet už 110 €
20MAY
×
info@willsoor.lt

PRIVATUMO POLITIKA

INFORMACIJA KLIENTAS APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Mums yra labai svarbus mūsų Klientų duomenų, ypač asmens duomenų saugumas.

Mes next SALE s.r.o., buveinės adresas: Třinec, Poštovní 244, 73961, Czech Republic, įm. k.: 01558951, el. paštas: info@willsoor.lt toliau „įmonė“ arba „mes“), kaip internetinės parduotuvės metal-shop.pl („parduotuvė“) administratorius, dedame visas pastangas, kad Jūsų asmens duomenys būtų saugūs ir tvarkomi pagal teisės aktus. Sąmoningumas ir skaidrumas tai tinkamo duomenų tvarkymo dalis. Todėl norime Jus informuoti apie asmens duomenų tvarkymą ir apie kitas susijusias teises.

1. TVARKYMO TIKSLAI IR TVARKYMO TEISINIS PAGRINDAS

Jūsų asmens duomenis tvarkysime siekdami įvykdyti pirkimo-pardavimo sutartį, t.y.:

 • užsakymo vykdymo užtikrinimas;
 • prekių pristatymo užtikrinimas;
 • teisių vykdymas, kurios atsiranda dėl netinkamo vykdymo ar kompensavimas;
 • mūsų teisinių įsipareigojimų vykdymas, ypač susijusių su apskaitą;

Tvarkymo teisinis pagrindas tai sudarytos tarp mūsų įmonės ir Jūsų pirkimo-pardavimo sutarties vykdymas, o taip pat teisinių įsipareigojimų, sekančių ypač iš Civilinio Kodekso vykdymas. Tiesioginės rinkodaros tikslais naudojame Jūsų el. pašto adresą, nebent nurodyta kitaip. Šiuo atveju teisinis pagrindas tai šio tvarkymo mūsų pagrįstas interesas. Apie tai, kaip lengvai atsisakyti šios tiesioginės rinkodaros, perskaitysite žemiau. Pagrįstas interesas gali būtų teisiniu pagrindu, net išskirtiniu atveju, kad turėsime pateikti Jums ieškinį.

2. TVARKOMŲ ASMENS DUOMENŲ KATEGORIJOS

Siekiant įvykdyti užsakymą, užtikrinti prekės pristatymą ir įvykdyti kitas susijusias teises, tvarkysime Jūsų vardą ir pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą, adresą, pristatymo adresą, užsakymo turinį ir su užsakymu susijusius duomenis, tada, jei užsakymą pateikia įmonė, jos pavadinimą, identifikacinį numerį ir PVM m. k. Skundo atveju galime tvarkyti informacijas apie defektą.

3. SLAPUKAI

Kaip galėjote pastebėti įeidami į svetainę, mūsų parduotuvė naudoja slapukų failus, kurie kartu su kita informacija tam tikromis aplinkybėmis gali būti laikomi kaip asmens duomenys. Mes nesiekiame, kad tokios aplinkybės susidarytų ir darome prielaidą, kad slapukų failai netampa asmens duomenimis, bet siekiant gauti visapusišką informaciją, šiame dokumente taip pat įtraukiame informaciją apie slapukus.

Slapukai tai maži tekstiniai failai, kuriuos siunčia mūsų lankomos internetinės svetainės. Jie išsaugomi įrenginyje, kuriuo naudojamės internetinės svetainės naršymo metu, pvz. kompiuteryje, nešiojamajame kompiuteryje, telefone ir t.t. ir to dėka galimas parduotuvės funkcionavimas ir patogus jos valdymas. Kai kurie slapukai leidžia mums taip pat pagerinti prekių pasiūlymą ar pateikia mums tam tikrus statistinius duomenis dėl parduotuvės veiklos.

Mūsų svetainė naudoja išplėstinį slapukų langą, kuriame galite rasti viską, ko Jums reikia, kad sužinotumėte apie šį įrankį ir lengvai galėtumėte konfigūruoti įrankius, kuriuos norite naudoti, o kurių ne. Taip pat gali naudoti slapukų failus, o taip pat šalinti juos naršyklėje. Informacija apie paslaugų tiekėjų slapukus pateikta sekančiame punkte.

4. ASMENS DUOMENŲ GAVĖJAI IR PERDAVIMAS TREČIOSIOMS ŠALIMS

Jūsų asmens duomenys nebus perduodami ar pateikiami tretiesiems asmenims, išskyrus žemiau išvardytus atvejus. Jūsų asmens duomenis galime pateikti valstybinėms institucijoms, jei to reikalauja teisės aktai (pvz. Čekijos policija). Be to, Jūsų asmens duomenis gali tvarkyti įmonė CRE s.r.o., kurios buveinės adresas yra Poštovní 244, Staré Město, 739 61 Třinec, įm. k.: 29396239 (toliau „administratorius“), kuri teikia mums paslaugas, susijusias su parduotuvės administravimu. Administratorius, siekdamas, kad viskas veiktų tinkamai, naudoja kitus procesus, kurie su juo bendradarbiauja ir leidžia parduotuvei veikti. Asmens duomenis taip pat gali tvarkyti hostingo paslaugų teikėjas, VSHosting s.r.o., įsikūrusi: Sodomkova 1579/5, Hostivař, 102 00 Praha 10, įm. k.: 61505455.

Operatorius taip pat naudoja pažangias paslaugas (slapukų failus ir t.t.), kurie apdoroja informaciją, kuri bendrai nėra laikoma kaip asmeninė, nes pagal ją negalime identifikuoti Jūsų asmenybės. Šios paslaugas tikslas tai įmonės funkcionavimo analinė, užtikrinimas jai, kad patogiai veiktų, o taip pat atskiroms tikslinėms grupėms tinkamų produktų siūlymas. Tuo atveju, jei atsitiktinai ar dėl technologijos vystymo ar teisinės paskaitos galėsime šių įrankių paklaba Jus identifikuoti ar priskirti Jums kaip identifikuotam asmeniui kitus asmeninius duomenis, norime Jus informuoti apie šiuos asmenis, kuriais yra:

 • įmonė QuarticOn S.A., įsikūrusi adresu Al. Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa;
 • įmonė PayPal (Europe), įsikūrusi adresu, S.à.r.l. et Cie, S.C.A., 22-24 Boulevard Royal L-2449;
 • įmonė Facebook Ireland Limited, įsikūrusi adresu 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2 Ireland;
 • įmonė Funnel AB, Drottninggatan 89, 113 60 Stockholm, VAT ID: 559062-1263;
 • įmonė next CRE s.r.o., Poštovní 244, 739 61 Třinec, IČO: 29396239, DIČ: CZ29396239
 • įmonė Freshworks, Inc., įsikūrusi adresu 2950 S.Delaware Street, Suite 201, San Mateo, CA 94403;
 • įmonė Heliom inc., įsikūrusi adresu 274 Christophe-Colomb Est, Quebec, QC, Canada, G1K 3T2;
 • įmonė Smartsupp.com, s.r.o., DIČ CZ03668681;
 • įmonė Hotjar Ltd,, Level 2, St Julians Business Centre, 3 Elia Zammit Street, St Julians STJ 3155, Malta.
 • Asmens duomenų neperduosime jokiai trečiajai šaliai bei tarptautinei organizacijai, kuri neužtikrina tinkamo privatumo saugumo. Išimtimi gali būti pateikimas į JAV, jei kai kurių įrankių, susijusių su internetinės svetainės veikimu administratoriai yra iš ten. Tačiau tokiu atveju šie asmenys visada atitinka EU – US Privacy Shield sąlygas, tai yra tarptautinė teisinė sistema, užtikrinanti tinkamus asmens duomenų tvarkymo ir saugumo standartus JAV. Daugiau informacijos šio mechanizmo tema galima rasti čia: https://www.privacyshield.gov

  5. INFORMACIJA SUSIJUSI SU JŪSŲ TEISĖMIS DĖL ASMENS DUOMENŲ

  Turite daug teisių susijusių su asmens duomenų tvarkymu. Bet kuriuo metu galite kreiptis į mus el. paštu, pateiktas aukščiau, su prašymu patvirtinti, ar Jūsų asmens duomenys tvarkomi, jei tvarkomi, turite teisę peržiūrėti juos. Turite teisę juos koreguoti ar papildyti. Bet kuriuo metu galite kreiptis į mus su prašymu pašalinti Jūsų asmens duomenis, jei tam yra priežastis ar jei yra pagrindas, galite kreiptis dėl asmens duomenų tvarkymo apribojimo. Taip pat turite teisę savo asmens duomenis perduoti kitam administratoriui. Jei duomenys tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, galite atsisakyti šios rinkodaros. Nuorodą atsisakymui siunčiama kiekviename su rinkodara susijusiame pranešime. Asmens duomenis tvarkome sąžiningai ir skaidriai. Tačiau jei manote, kad taip nėra, visada galite susisiekti su Asmens Duomenų Apsaugos Įstaiga. Visą informaciją ir kontaktinius duomenis rasite čia: https://www.rtbhouse.com/privacy-center/.

   

  6. PAPILDOMA INFORMACIJA DĖL TVARKYMO

  Jūsų asmens duomenis gavome tik iš Jūsų. Asmens duomenų pateikimas yra savanoriškas, nes bet kokios sutarties sudarymas su mumis yra savanoriškas. Jei nepateiksime mums bent minimumo duomenų, neturėsime galimybės pristatyti prekę ir įvykdyti sutartį . Dėl slapukų failų, nepamirškite pasinaudoti mūsų išplėstiniu slapukų langu, kad galėtumėte nustatyti slapukų failų naudojimą pagal Jūsų poreikius. Slapukų naudojimas, kurie nėra būtini internetinės parduotuvės veikimui, taip pat yra savanoriškas. Asmens duomenys bus tvarkomi (saugomi) tik tiek, kiek tai būtina. Asmens duomenys, kuriuos tvarkome pagal teisės aktus, saugome tiek, kiek to reikalauja teisės aktai. Asmens duomenys, susiję su sutarties vykdymu ir kitomis su ja susijusiomis teisėmis ir pareigomis saugomi tiek, kol dėl teisių ir pareigų galima kreiptis į teismą, paprastai 3 metus nuo užsakymo įvykdymo ar paskutinio pagal jį ieškinio įvykdymo. Dėl asmens duomenų tvarkymo nėra priimami automatiniai sprendimai. Naudojas slapukų failus ir aukščiau minėtus panašius šiuolaikiškus šaltinius, siekiant optimizuoti vartotojo patogumą, galime sukurti tam tikrą profilio formą, paremtą internetinės svetainės naudojimu, kuri skirta pirmiausia teikti prekių pasiūlymus, kurios gali Jus sudominti. Tačiau remiantis šiuo profiliu nepriimami jokie sprendimai nei jokios teisinės pasekmės. Atsižvelgiant, kad ši informacija, kurią gauname pagal internetinės svetainės naudojimą, paremta slapukų failais, ją galite įtakoti išplėstinio slapukų lango ar internetinės naršyklės konfigūravimo pagalba. Pasibaigus tvarkymo laikotarpiui asmens duomenys pašalinami nedelsiant.

  next Sale s.r.o.

  NAUJIENLAIŠKIS

  Gaukite 4 € nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį