info@willsoor.lt

Bendrosios Willsoor kreditų sąlygos

Bendrosios Willsoor kreditų sąlygos

 1. Willsoor kreditai tai lojalumo programos pavadinimas, kurią next SALE s.r.o. bendrovė siūlo visiems vartotojams užregistruotiems www.willsoor.lt svetainėje. Programa sukurta tam, kad Klientai galėtų kaupti kreditus, kuriuos galima iškeisti į nuolaidą sekančiam apsipirkimui.  


 2. Paskyros sukūrimas www.willsoor.lt svetainėje leidžia dalyvauti Willsoor kreditų programoje. Norint sukurti paskyrą reikia pateikti šias privalomas informacijas: vardą, pavardę bei gyvenamąjį adresą. Vartotojas, gavęs paskyros sukūrimo patvirtinimą gali naudotis nemokama naryste Willsoor kreditų programoje. Kreditus gali gauti kiekvienas fizinis arba juridinis asmuo, kuris sutiks su programos sąlygomis ir taisyklėmis. Jei bus piktnaudžiaujama dalyvaujant programoje, vartotojo narystė ir galimybė naudotis kreditais gali būti sustabdyti tiek laikinai, tiek visam laikui. 

  Sukurdamas paskyrą Klientas patvirtina, kad sutinka su Willsoor kreditų Sąlygomis ir Taisyklėmis.
  a) Registracijos metu vartotojas nurodė neteisingą informaciją.
  b) Vartotojas piktnaudžiavo Willsoor kreditų programoje teikiamais privalumais.
  c) Vartotojo mirties atveju jo paskyroje negali būti toliau renkami kreditai.

  Kreditų programos vartotojas, kurio narystė baigėsi dėl aukščiau pateiktų (a), (b) ar (c) punktų, netenka galimybės naudotis sukauptais vartotojo paskyroje kreditais ir kitais Willsoor kreditų programoje narystės privalumais.


 3. Kreditų gavimas

  Vartotojas, turintis paskyrą, gaus 5% užsakymo vertės (be siuntimo išlaidų) kreditais po 14 d. nuo užsakymo išsiuntimo. Kreditų negalima perduoti kitiems vartotojams ar paskyroms.


 4. Kreditų naudojimas

  Sukauptus kreditus užregistruotas vartotojas gali išnaudoti pirmame apsipirkimo proceso žingsnyje. Tada kreditų vertė atimama nuo užsakymo vertės kaip nuolaida. Vartotojas negali pasinaudoti didesniu kreditų kiekiu nei sukaupė savo paskyroje. Nuolaida gauta už kreditus negalioja su kitomis nuolaidomis, nuolaidų bei dovanų kuponais. Naudojamų kreditų kiekis negali būti didesnis nei užsakymo vertė (be pristatymo išlaidų).


 5. Kreditų grąžinimas

  Grąžinus prekes iš užsakymo, kuriame buvo panaudoti kreditai, panaudotų kreditų vertė bus grąžinta į kliento sąskaitą.
  Grąžinant prekes iš užsakymo, kuriame buvo pridėti kreditai, kreditų vertė, kuri buvo priskaičiuota už grąžinamas prekes bus atimta.


 6. Jei kreditai būtų nepripažinti

  Kreditai nebus pripažinti sekančiais atvejais:
  a) Kreditai buvo gauti tokiu būdu, kuris prieštarauja geroms tradicijoms.
  b) Kreditai buvo priskirti dėl žmogaus ar sistemos techninės klaidos.


 7. Bendros Willsoor kreditų programos nuostatos

  Willsoor kreditų programos privalumai ir visos su tuo susijusios teisės negali būti perleidžiamos ir nustoja galioti pagal priežastis, nurodytas šių Willsoor kreditų programos Sąlygų ir Taisyklių 2 straipsnyje. Kreditai, kuriuos sukaupė vartotojai tai galimybė gauti nuolaidą sekantiems apsipirkimams ir gali būti naudojami tik Willsoor kreditų programoje.

  Next SALE s.r.o. pasilieka sau teisę keisti ir modifikuoti bendras Willsoor kreditų programos sąlygas. Next SALE s.r.o. taip pat pasilieka sau teisę keisti apyvartos koeficientą (pvz. dėl valiutos nuvertėjimo ar kitų nenugalimų jėgų). Willsoor kreditų programos pabaigos data bus paskelbta internetinėje svetainėje bent mėnesį iki jos baigimosi dienos, po to laiko kreditai nebus priskiriami.

  Willsoor kreditai nustos galioti po 12 mėnesių nuo jų priskyrimo datos.

  Šios Willsoor kreditų programos Sąlygos įsigalioja nuo 2021.09.01 d.

 

NAUJIENLAIŠKIS

Gaukite 4 € nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį