4 € nuolaida perkant bet už 40 € - 10 € nuolaida perkant bet už 70 € - 20 € nuolaida perkant bet už 110 €
20MAY
×
info@willsoor.lt

Apie parduotuvę

APIE INTERNETINĘ PARDUOTUVĘ WILLSOOR

Internetinė parduotuvė Willsoor prekiauja ypatinga vyriškų ir moteriškų marškinių kolekcija. Asortimente taip pat turime elegantiškų striukių, megztinių, švarkų bei kaklaraiščių, peteliškių, petnešų ir sąsagų.

Willsoor – visoje Europoje atpažįstamas prekės ženklas

Willsoor – marškinių, megztinių ir kaklaraiščių gamintojas, kuris savo gaminius parduoda keturiomis produktų linijomis: Fine Selection, London, Classic bei Slim Fit. Willsoor būstinė yra įsikūrusi Lešne. Iš ten įmonė valdo platų stacionarių parduotuvių tinklą bei internetinę parduotuvę. Pastaruoju metu spartus įmonės augimas lėmė, kad Willsoor prekinis ženklas yra vis dažniau atpažįstamas kaip aukščiausios kokybės garantas. Gausų asortimentą ir puikų klientų aptarnavimą 100 % patvirtina „Ceneo“ svetainėje esantys pozityvūs įvertinimai.

Klasikinis dizainas ir elegantiška marškinių išvaizda

Willsoor internetinėje parduotuvėje kiekvienas, tiek moteris, tiek vyras, randa sau ką nors tinkamo. Taip yra todėl, nes asortimentas orientuotas į plačiąją klientų grupę: siūlome ne tik vyriškus marškinius, bet ir elegantiškų drabužių moterims. Įmonė rūpinasi, jog siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės ir visada madingi: marškiniai gaminami iš aukščiausios kokybės itališkos, austriškos ir prancūziškos medvilnės. Tai užtikrina patogumą ir garantuoja eleganciją bei stilių. Siūlomi marškiniai atitinka šiuolaikines mados tendencijas. Marškiniai yra gaminami įvairių spalvų, todėl kiekvienas klientas gali pasirinkti sau tinkamą rūbą. Kruopštus pasiuvimas ir unikalūs priedai garantuoja šiuolaikišką įvaizdį ir praktiškumą. Aukšta kokybė ir elegantiškas stilius visai neturi būti brangus. Nors parduotuvė specializuojasi marškinių pardavime, asortimente rasite ir aukštos kokybės priedų, tokių kaip kaklaraiščiai, vyriškos peteliškes, sąsagos rankogaliams ir petnešos. Įmonė plečia asortimentą įtraukdama elegantiškus megztinius, švarkus ir odines striukes. Taip Willsoor tapo vieta, kur kiekvienas elegantiško įvaizdžio ieškantis vyras gali susikurti išskirtinį stilių.

Naudotis internetine Willsoor parduotuve labai paprasta. Turimos prekės yra suskirstytos į kategorijas matomas puslapio viršuje. Taip galima peržiūrėti vyriškus ir moteriškus marškinius, kaklaraiščius, priedus, polo marškinėlius, megztinius, striukes ir švarkus, taip pat outlet skyrių. Pasirinkus kurią nors kategoriją yra matomas padalinimas į mažesnes kategorijas, kurias galite peržiūrėti ieškodami tinkamiausio produkto. Kairėje pusėje rasite smulkių detalių filtrus (pavyzdžiui, apykaklės dydis), ši funkcija padės greitai rasti tinkamas prekes.

Willsoor parduotuvė garantuoja sėkmingus ir saugius apsipirkimus.

Dėkojame už mūsų parduotuvėje praleistą laiką ir linkime sėkmingo apsipirkimo!


MARŠKINIAI SU KOKYBĖS GARANTIJA!

NAUJIENLAIŠKIS

Gaukite 4 € nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį