Išsiuntimas | Grąžinimai ir skundai

Grąžinimas

  • Įsigytas prekes galima grąžinti per 30 dienų, skaičiuojant nuo jų gavimo momento.
  • Grąžinimo sąlyga yra atsiuntimas švarių prekių (galimas pasimatavimas), be pašalinių kvapų (pavyzdžiui, kremų, kvepalų), originalioje pakuotėje, su etiketėmis bei pardavimo čekiu. Pardavimo čekio pridėjimas yra būtinas, norint atgauti įmoką.
  • Nepriimame mums siųstų siuntų, kurias priimdami turime apmokėti.
  • Skundų skyriaus kontaktai: info@willsoor.lt.

Kaip grąžinti prekę?

1

Atsisiųskite ir atspausdinkite "Grąžinimo/skundo/nuotoliniu būdu sudarytos pirkimo sutarties nutraukimo forma" pateiktą nuorodomis žemiau. Pasirinkite norimą veiksmą ir užpildykite formą atidžiai. Paspauskite šalia pateiktą nuorodą, pasirinkdamas, kokio tipo dokumetą atsisiųsti: PDF  DOC  ODT

2

Įdėkite originaliai supakuotą prekę kartu su užpildyta grąžinimo ir nuotoliniu būdu sudarytos pirkimo sutarties nutraukimo forma bei pirkimo čekiu į kartono dėžę ir gerai ją užklijuokite. Galima panaudoti kartono dėžę, kurioje gavote siuntinį.

3

Prieš išsiunčiant mums užsakymo grąžinimą, prašome susisiekti su mumis el.paštu ir nurodyti grąžinimo priežastį. Mes atsakydami į Jūsų laišką nurodysime adresą, kuriuo reikia grąžinti siuntinį.

4

Pinigus grąžiname per 14 dienų nuo to laiko, kai gausime Jūsų siuntinį. Dažniausiai tai trunka apie 7 dienas. Pinigus grąžiname banko pavedimu į sąskaitą, nurodytą grąžinimo formoje. Skundų skyriaus kontaktai: info@willsoor.lt


 

Pakeitimas

Prekės pakeitimas internetinėje Willsoor parduotuvėje vyksta grąžinant netinkančią prekę ir dar kartą pateikiant užsakymą. Jeigu užsakėte prekę, kuri netenkina Jūsų lūkesčių, pasinaudokite aukščiau aprašyta procedūra. Visada galima užsakyti kitos spalvos ar dydžio pasirinktą prekę. Primename, jog pinigus grąžiname per 14 dienų.

 

Skundai

Visoms Willsoor internetinėje parduotuvėje įsigytoms prekėms 2 metus, skaičiuojant nuo prekės įsigijimo momento, galioja prekės, neatitikusios sutarties sąlygų, teisės, kaip tai numato 2002 m. liepos 27 d. įstatymas Dėl detalių prekybos sąlygų bei civilinio kodekso pataisos (Dz.U. 2002 m. Nr. 141 su velesnėmis pataisomis). Skundai pripažįstami pagrįstais dėl pastebėtų gamybos trūkumų. Skundai peržiūrimi per 30 dienų nuo grąžinamos prekės gavimo momento. Jeigu skundas išnagrinėjamas kliento naudai, jam grąžinama visa sumokėta kaina.
Norintiems pateikti skundą, prašome susipažinti su grąžinimo procedūra. Grąžinimo formoje prašome nurodyti, dėl kokių prekės savybių rašomas skundas. Informuoti dėl prekės, neatitinkančios sutarties sąlygų, būtina vėliausiai iki 2 mėn. nuo momento, kai nustatomi trūkumai. Nustačius trūkumą draudžiama toliau naudoti prekę.

 

Išsiuntimas

  • Užsakius už 49 EUR siuntimas nemokamas!
  • Įprasta siuntimo kaina DHL kurjerių tarnyba - 5 EUR.
  • Visų šalių sąrašą bei siuntų kainas į užsienį rasite čia.

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį