Taikoma vyriškų Jeans tipo kelnių kolekcijai

Tolerancija: 1 cm juosmenyje, 2 cm klubuose, 2 cm ilgyje

Dydis (W)3132333435363738394042
Juosmuo (cm) (± 2cm)8082,58587,59092,59597,5100102,5107
Klubai (cm) (± 2cm)9698,2100102,7105107,2109,5111,7114116,2120
Ilgis 32 (L) (± 2cm)8181818181818181818181
Ilgis 34 (L) (± 2cm)8686868686868686868686
Ilgis 36 (L) (± 2cm)9191919191919191919191

Dydžiai klasikinei figūrai

DydisS (37/38)M (39/40)L (41/42)XL (43/44)XXL (45/46)
Apykaklės apimtis3840424446
Krūtinės apimtis112118124134140
Juosmens apimtis105111117129136
 
Dydžiai pagal ūgį164 - 170176 - 182188 - 194198 - 204
Rankovės su rankogaliais ilgis61656871
Trumpos rankovės ilgis27282930
Bendras ilgis78838689

Dydžiai liemenuotai figūrai

DydisS (37/38)M (39/40)L (41/42)XL (43/44)XXL (45/46)
Apykaklės apimtis3840424446
Krūtinės apimtis102110118126134
Juosmens apimtis96102108114130
 
Dydžiai pagal ūgį164 - 170176 - 182188 - 194198 - 204
Rankovės su rankogaliais ilgis61656871
Trumpos rankovės ilgis27282930
Bendras ilgis78838689

Dydžiai apykaklėms 47-52

Dydis3XL (47/48)4XL (49/50)5XL (51/52)
Apykaklės apimtis485052
Krūtinės apimtis152158166
Juosmens apimtis150156164
Apačios apimtis150156164
Bendras ilgis909595
 
Dydžiai pagal ūgį176 - 182188 - 194
Rankovės su rankogaliais ilgis6668
Trumpos rankovės ilgis2829
Dydžiai

A: Apykaklė

Išmatuokite kaklo apimtį plačiausioje vietoje ir pridėkite apie 1 cm. Atminkite, kad užsegta apykaklė būtų tiek laisva, kad būtų galima laisvai įterpti smailųjį pirštą tarp kaklo ir apykaklės.

B: Krūtinės apimtis

Išmatuokite apimtį plačiausioje krūtinės vietoje ir priklausomai nuo to ar marškiniai turi būti reguliarūs ar pritaikyti, pridėkite atitinkamą centimetrų kiekį (patikrinkite lentelėse).

C: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (bambos aukštyje) ir priklausomai nuo to ar marškiniai turi būti reguliarūs ar pritaikyti, pridėkite atitinkamą centimetrų kiekį (patikrinkite lentelėse).

D: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (liemens aukštyje).

E: Bendras ilgis

Jį matuojame nugaroje išilgai stuburo linijos nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos (matoma vidinėje marškinių įsiuve).

F: Rankovės ilgis

Ilgis matuojamas nuo siuvimo ant peties iki rankogalio galo.

Taikoma S - XXL dydžių polo marškinėliams

DydisSMLXLXXL
Krūtinės apimtis96102108114120
Apačios apimtis94100106112118
Pečių plotis4344,54647,549
Rankovės ilgis2021222324
Bendras ilgis6870727476
Priekinio dekoltė gylis2121,52222,523
Apykaklės ilgis nuo skylutės iki sagos4143454749
Polo klostės plotis2,52,52,52,57
Dekoltė plotis1818,51919,520
Apykaklės aukštis77775
Bicepso plotis1819202122
Rankovės apimtis3234363840

Taikoma visiems 3XL - 6XL dydžių polo marškinėliams

Dydis3XL4XL5XL6XL
Krūtinės apimtis134144154164
Bendras ilgis79818385
Rankovės ilgis29292929

Dydžių lentelė visiems švarkų modeliams

Dydis485052545658606264
Petys14,915,215,515,816,116,416,71717,3
Krūtinės apimtis107111115119123127131135139
Juosmens apimtis96100104108112116120124128
Apačios apimtis110114118122126130134138142
Rankovės apimtis19,32020,721,42222,723,42424,7
Nugaros plotis454647484950515253
Kiti dydžiai priklausomai nuo ūgio
 
Ūgis 176 - 182485052545658606264
Rankovės ilgis66,566,566,566,566,566,566,566,566,5
Bendras ilgis76,376,877,377,878,378,879,379,880,3
 
Ūgis 188 - 194485052545658606264
Rankovės ilgis70,570,570,570,570,570,570,570,570,5
Bendras ilgis81,381,882,382,883,383,884,384,885,3
Dydžiai

A: Petys

B: Krūtinės apimtis

C: Juosmens apimtis

D: Apačios apimtis

E: Rankovės apimtis

F: Nugaros plotis

G: Rankovės ilgis

H: Bendras ilgis

Taikoma visoms Willsoor mezginių kolekcijoms

DydisSMLXLXXL
Bendras ilgis6768707173
Krūtinės apimtis106110116120126
Rankovės ilgis6061626263
Atstumas tarp pečių4545485053

Taikoma visoms Willsoor megztinių kolekcijoms

DydisSMLXLXXL
Bendras ilgis6668727476
Rankovės ilgis6263646566
Krūtinės apimtis102106114120120
Apačios apimtis828692100104

Taikoma vyriškų "Chinos" tipo kelnių kolekcijai

Tolerancija: 1 cm juosmenyje, 2 cm klubuose, 2 cm ilgyje

Dydis (W)313233343536384042
Juosmuo (cm)78818486899197102107
Klubai (cm)96100104108110112114116120
Ilgis 32 (L)818181818181818181
Ilgis 34 (L)868686868686868686
Ilgis 36 (L)919191919191919191

Dydžių lentelė visiems dygsniuotų striukių ir liemenių modeliams

DydisMLXLXXL3XL4XL5XL
Krūtinės apimtis100104108112116120124
Ūgis176176182188192192192
Kiti dydžiai priklausomai nuo ūgio
 
Ūgis 176 - 182MLXLXXL3XL4XL5XL
Rankovės ilgis66,566,566,566,566,566,566,5
Bendras ilgis76,376,877,377,878,378,879,3
 
Ūgis 188 - 194MLXLXXL3XL4XL5XL
Rankovės ilgis70,570,570,570,570,570,570,5
Bendras ilgis81,381,882,382,883,383,884,3

Taikoma laisvo stiliaus moteriškų marškinių kolekcijai

Dydis3436384042444648
Krūtinės apimtis (± 2cm)96100104108112116120124
Apačios apimtis (± 2cm)100104108112116120124128
Nugarinės dalies ilgis (± 0,5cm)6868,57070,57171,57272,5
Rankovės ilgis (± 0,5cm)59,759,860,260,661,061,461,862,2
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite krūtinės apimtį aplink plačiausią jos vietą ir aplink pečius.

B: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (maždaug šlaunų aukštyje).

D: Bendras ilgis

Jį matuojame ant pečių palei stuburo liniją nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Taikoma visoms moteriškų palaidinių kolekcijoms

Dydis343638404244464850
Krūtinės apimtis889296100104108112116120
Juosmens apimtis72768084889296100104
Apačios apimtis9498102106110114118122126
Visa dydžių lentelė
Bendras ilgis6060,56161,56262,56363,564
Rankovės ilgis636363636363636363
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite apimtį aplink storiausią krūtinės vietą ir aplink mentes.

B: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (maždaug klubų aukštyje).

D: Bendras ilgis

Matuojame jį nugaroje išilgai stuburo linijos nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Taikoma visoms moteriškų Polo marškinėlių kolekcijoms

Dydis343638404244464850
Krūtinės apimtis889298102106110116122128
Juosmens apimtis7680869296100106112118
Visa dydžių lentelė
Bendras ilgis636465666768697071
Rankovių ilgis192020202022222222
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite apimtį aplink storiausią krūtinės vietą ir aplink mentes.

B: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (maždaug klubų aukštyje).

D: Bendras ilgis

Matuojame jį nugaroje išilgai stuburo linijos nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Taikoma suknelėms iš kolekcijos Safari

Dydis343638404244464850
Krūtinės apimtis101105109113117121125129133
Klubų apimtis102106110114118122126130134
Bendras ilgis98100,5101103,5106109,5112115,5119
Rankovių ilgis616163636565676769
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite apimtį aplink storiausią krūtinės vietą ir aplink mentes.

B: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (maždaug klubų aukštyje).

D: Bendras ilgis

Matuojame jį nugaroje išilgai stuburo linijos nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Dydis343638404244
Krūtinės apimtis9296100104108112
Juosmens apimtis8286909498102
Apačios apimtis102106110114118122
Bendras ilgis6868,56969,57070,5
Rankovės ilgis62,56363,56464,565
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite apimtį aplink storiausią krūtinės vietą ir aplink mentes.

B: Juosmens apimtis

Išmatuokite juosmens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Apačios apimtis

Išmatuokite apačios apimtį (maždaug klubų aukštyje).

D: Bendras ilgis

Matuojame jį nugaroje išilgai stuburo linijos nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Taikoma moteriškų švarkų kolekcijai

Dydis343638404244
Ilgis iš nugaros (± 1cm)585960616263
Rankovės ilgis (± 1cm)6161,56262,56363,5
Krūtinės apimtis (± 1cm)434547495153
Liemens apimtis (± 1cm)394143454749
Klubų apimtis (± 1cm)495153555759
Dydžiai

A: Krūtinės apimtis

Išmatuokite krūtinės apimtį plačiausioje vietoje ir aplink pečius.

B: Liemens apimtis

Išmatuokite liemens apimtį (maždaug bambos aukštyje).

C: Klubų apimtis

Išmatuokite apimtį maždaug klubų aukštyje.

D: Bendras ilgis

Matuojame jį ant nugaros palei stuburo liniją nuo apatinės apykaklės įsiuvimo linijos.

Taikoma moteriškų kostiuminių kelnių kolekcijai

Dydis343638404244
Pažemintas liemuo (± 1cm)363840424446
Klubai (± 1cm)46,548,550,552,554,556,5
Vidinis ilgis (± 1cm)727272727272
Ilgis iš šono su liemens juosta (± 1cm)9696,59797,59898,5

Pažemintas liemuo

Plotis tarp siauriausios liemens ir klubų vietos.

Klubai

Klubų plotis plačiausioje jų vietoje.

Vidinis ilgis

Vidinės klešnės dalies ilgis.

Ilgis iš šono su liemens juosta

Išorinis klešnės ilgis matuojamas iš šono kartu su liemens juosta.

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį