Apie internetinę parduotuvę Willsoor

Internetinės parduotuvės pasiūlymas Willsoor – tai ypatinga Willsoor Group grupės vyriškų ir moteriškų marškinių kolekcija. Asortimente taip pat turime elegantiškų striukių, megztinių, švarkų bei kaklaraiščių, peteliškių, petnešų ir sąsagų.

Willsoor – visoje Europoje atpažįstamas prekės ženklas
Willsoor – marškinių, megztinių ir kaklaraiščių gamintojas, parduodantis juos keturiomis produktų linijomis: Fine Selection, London, Classic bei Slim Fit. Willsoor būstinė įsikūrusi Lešne, iš kur įmonė valdo platų stacionarių parduotuvių tinklą bei internetinę parduotuvę. Pastarųjų metų spartus įmonės augimas lėmė, jog Willsoor prekinis ženklas vis dažniau atpažįstamas kaip aukščiausios kokybės garantas. Gausų asortimentą ir puikų klientų aptarnavimą 100% patvirtina Ceneo svetainėje esantys pozityvūs įvertinimai.

Klasikinis dizainas ir elegantiška marškinių išvaizda
Willsoor internetinėje parduotuvėje kiekvienas, tiek moteris, tiek vyras, randa ką nors tinkamo. Taip yra todėl, jog asorimentas orientuotas į plačią klientų grupę: siūlome ne tik vyriškus marškinius, bet ir elegantiškų drabužių moterims. Įmonė rūpinasi, jog siūlomi produktai būtų aukščiausios kokybės ir visada madingi: marškiniai gaminami iš aukščiausios kokybės itališkos, austriškos ir prancūziškos medvilnės. Tai užtikrina patogumą ir, kartu, garantuoja eleganciją ir stilių. Siūlomi marškiniai atitinka šiuolaikinės mados tendencijas, gaminami įvairių spalvų, todėl kiekvienas klientas pasirinks sau tinkamą. Kruopštus pasiuvimas ir unikalūs priedai garantuoja šiuolaikišką įvaizdį ir praktiškumą. Aukšta kokybė ir elegantiškas stilius visai neturi būti brangūs. Nors parduotuvė specializuojasi marškinių pardavime, asortimente rasite ir aukštos kokybės priedų, tokių kaip kaklaraiščiai, vyriškos peteliškės, sąsagos rankogaliams ir petnešos. Įmonė plečia asortimentą įtraukdama elegantiškus megztinius, švarkus ir odines striukes. Taip Willsoor tapo ta vieta, kur kiekvienas, elegantiško įvaizdžio ieškantis, vyras gali susikurti išskirtinį stilių.

Naudotis internetine Willsoor parduotuve labai paprasta. Turimos prekės yra paskirstytos į kategorijas, matomas puslapio viršuje. Taip galima peržiūrėti vyriškus ir moteriškus marškinius, kaklaraiščius, priedus, polo marškinėlius, megztinius, striukes ir švarkus, taip pat outlet skyrių. Paspaudimu pasirinkus kurią nors kategoriją, matomas padalinimas į mažesnes kategorijas, kurias galime peržiūrėti ieškodami tinkamiausio produkto. Be to, kairėje pusėje rasite smulkių detalių filtrus (pavyzdžiui, apykaklės dydis), dėka to labai greitai rasite ieškomas prekes.

Willsoor parduotuvė garantuoja sėkmingus ir saugius apsipirkimus.
Dėkojame už mūsų parduotuvėje praleistą laiką ir linkime sėkmingo apsipirkimo!

 

Piotr Frankowski
ir Willsoor komanda

 

Marškiniai su kokybės garantija!

Gaukite 10% nuolaidą pirmam apsipirkimui - užprenumeruokite naujienlaiškį